Selamiçeşme Veteriner

Akdeniz Selamiçeşme veteriner kliniği olarak evcil dostlarınızın tedavi ve bakımını yapmaktayız.
☎ (0539) 218 91 97 – (0555) 057 47 43

İstanbul’da aradığınız en iyi veterinerlik hizmetlerini Selamiçeşme Veteriner ofisinde alabilirsiniz. Veterinerlik hizmetleri her gün verilmekle birlikte mesai saatlerinin dışında da sunulabilmektedir. Hangi saatlerde hizmet alabileceğinize dair bilgiyi uzman veteriner hakimden alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızda karşılaşabileceğiniz acil durumlarda danışabileceğiniz güvenilir bir veteriner hekim önem kazanmaktadır.
Veterinerlik hizmetleri çeşitli alanlarda verilmektedir. Veterinerlik hizmetleri arasında en basit işlemden en karmaşık müdahalelere kadar tüm faaliyetleri bulabilirsiniz. Örneğin, veteriner hekimlikte pet kuaför hizmetleri alınabilirken aynı zamanda ihtiyaç duyulan durumlarda cerrahi müdahale hizmeti de verilmektedir. Bunun yanında petshop ürünleri de evcil hayvan sahipleri ile buluşturulmaktadır. Tüm petshop ürünleri markalı ve kaliteli şekilde sergilenmektedir.

Selamiçeşme Veteriner Kliniği Öneri & Fiyatlar

Evcil hayvanlarımızda karşılaşılan rahatsızlıklar çeşitli aşamalarda olabilmektedir. Tıpkı insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da erken teşhis hayati önem taşır. Erken teşhis edilen bir evcil hayvan hastalığı daha kolay iyileşirken, ileri seviyede tespit edilen bir rahatsızlık tedavisi oldukça zorlu olacaktır. İleri aşamalarda tespit edilen hastalıklara cerrahi müdahale dahi gerekebilmektedir. Bu yüzden evcil hayvanlarımızı iyi bir şekilde gözlemlemek, onlarda ortaya çıkabilecek değişikliklerin farkına varabilmek ve düzenli veteriner hekim kontrolüne götürmek önemlidir.
Selamiçeşme Veteriner hizmetleri bulunduğunuz lokasyona en yakın noktada bulunmaktadır. Böylece mahallenizde aradığınız veterinerlik hizmetini kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ulaşılabilir uzman veteriner hekim ihtiyacınız olduğunda size hizmet edecektir. Veteriner hekimlikte kullanılan cihazların ve aletlerin steril olması çok önemlidir. Örneğin aşı uygulamaları sonrası enjektörler atılmaktadır. Yani tek kullanımlık enjektörler ile daima hijyen sağlanmaktadır. Bazı cerrahi aletler için ise ışın ile sterilizasyon aletleri bulunmaktadır. Işınlarla gerçekleşen bu sterilizasyon ile zararlı mikroplar ve bakteriler öldürülmektedir. Böylece herhangi bir şekilde bulaşabilecek hastalıklar önlenmektedir. Veterinerlik hekimde tüm operasyonlar güvenle gerçekleşmektedir.

Bölgenize en yakın veteriner hekim olan Selamiçeşme Veteriner hekim hizmetleri evcil hayvanınızın cinsine göre en iyi ve uygun tedaviyi uygulamaktadır. Kedi, köpek, kuş, hamster gibi oldukça sık beslenen evcil hayvanlara özel çözümler veterinerlik hizmetleri ile sunulmaktadır.

Uzman veteriner hekiminizle bugün tanışarak evcil hayvanlarınız için tavsiyeler almaya başlayabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Randevu Talebi