Kalamış Veteriner

Kalamış veteriner kliniği olarak mobil aracımızla petlerinize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. ☎ (0539) 218 91 97 – (0555) 057 47 43

Kalamış Veteriner Kliniği konusunda deneyimli kadrosunu evcil hayvan dostları ile buluşturmaktadır. Kedi, köpek, kuş, hamster ve diğer evcil hayvanlara yönelik özelleşmiş kadrosu ile önemli bir deneyime sahiptir. Her evcil hayvan türüne özel yapılan tedavi programları evcil hayvan sahiplerini memnun etmektedir. Gerçekleştirilen programa bağlı kalınması kısa sürede iyileşmeyi sağlamaktadır. Düzenli ve sıkı sıkıya uygulanan bir tedavi minik dostumuzu kısa sürede yine eski huzuruna kavuşturmaktadır.
Veteriner kliniklerinde sunulan en önemli hizmetlerden biri de pet kuaför hizmetleridir. Evcil hayvanınız her mevsimde aynı ortama ihtiyaç duymayabilir. Söz konusu bu değişimi doğal ortamında kendi gerçekleştirebiliyorken ev ortamında bunu yapamaz. İşte bu noktada Kalamış veteriner kliniği yardımınıza koşacaktır.

Kalamış Veteriner Tavsiye & Öneri

Kuaför hizmetlerinden en önemlisi tüy kesim, kısaltma ve şekillendirme operasyonudur. Havaların değişken olduğu bölgelerde bu operasyonlar önem kazanmaktadır. Örneğin hava sıcaklığının 35-40 derecelere ulaştığı bölgelerde evcil hayvanınızı rahatlatmak için kuaför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında kesim yaptırmasanız dahi tüy bakımı ile onu istenilen forma sokabilirsiniz. Hayvanınızın tüyleri için özel geliştirilmiş vitaminler ve solüsyonlar mevcuttur. Ayrıca özel taraklar ile taranarak parlak ve düz bir form da kazandırabilirler.
Veteriner kliniği seçiminde ulaşılabilirlik oldukça önemlidir.

Genellikle evcil hayvan sahipleri kendilerine en yakın lokasyonları tercih etmektedirler. Böylece evcil hayvanlarını strese sokmadan gerekli tedavileri yaptırabilmektedirler. Evcil hayvanınıza veteriner kliniğinde ilgi göstermeniz onlar için çok önemlidir. Kendilerini yalnız hissettikleri anda saldırganlaşabilirler ve mutsuz olurlar. Onların bu davranışlarını önlemek için en iyi dostları olarak sizler sorumluluk almalısınız. Örneğin veteriner kliniğine giderken onu zorlamaktan ziyade onu ufak ödüllerle teşvik ederek bunu sağlayabilirsiniz. Böylece iki taraf da oldukça mutlu ve huzurlu olmuş olacaktır. Evcil hayvanlarınızı da tıpkı insanlar gibi düşünmeli ve o şekilde hareket etmelisiniz.
Kalamış Veteriner Kliniği istenilen standartlarda profesyonel kadrosu ile hizmet sunar. Böylece hem evcil hayvanlar hem de evcil hayvan sahipleri oldukça rahat etmiş olurlar. Teşhis sürecinden tedavi sürecine kadar olur tüm süreçlerde veteriner hekiminiz yanınızda olacaktır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Randevu Talebi