Göztepe Veteriner

Göztepe veteriner olarak öneriler ve en iyi tavsiyeler arasında bulunarak uygun ücretlerle hizmetinizdeyiz. ☎ (0539) 218 91 97 – (0555) 057 47 43

Göztepe Veteriner hizmetleri teşhisten tedaviye evcil hayvanlarımızın ihtiyacı olan tüm olanakları sunmaktadır. Göztepe bölgesi içerisinde uzmanlaşan veteriner hekimlik birçok alanda evcil hayvanlarımız için danışmanlık hizmeti vermektedir.
Minik dostlarımızın huzurlu ve mutlu bir şekilde bizlerle beraber olabilmesi için öncelikle onların sağlıklı olması gerekmektedir. Bu yüzden düzenli veteriner ziyaretleri önem kazanmaktadır. Rutin kontroller minik dostlarımızda rastlayabileceğimiz olası bir hastalığın önüne geçmemizi sağlamaktadır.

Böylece erken teşhis olanağı sunulmaktadır.
Göztepe Veteriner hekimlerin oldukça yoğun olduğu bir bölge olarak bilinmektedir. Bu bölgede bulunan evcil hayvan sahiplerinin taleplerini karşılayabilmek adına veteriner hekimlik yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Sunulan veteriner hizmetleri arasında petshop ürünleri de bulunmaktadır.

Göztepe Veteriner Öneri- Tavsiye & Ücretleri

Bir hastalık beklemeksizin veterinerliği ziyaret etmeniz minik dostunuzu mutlu etmeniz için size bir vesile olabilir. Kuru ve yaş mamalar, tasmalar, çeşitli oyuncaklar, kıyafetler, takviye gıdalar sunulan petshop ürünleri arasında yer almaktadır. Petshop ürünleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken hususlar orijinal ürün olması, evcil hayvanınıza uygun olması, sağlığına zararlı maddeler içermemesi sayılabilir. Böylece doğru bir tercih yaparak evcil hayvanınızın sağlığını da koruma altına almış olursunuz. Her acıdan minik dostumuzu koruyarak ona güzel bir gelecek sağlayabilirsiniz.

Uzman veteriner hekim tavsiyesi evcil hayvan sahipleri için önem arz etmektedir. Verilen tavsiyeler doğrultusunda yapılan uygulamalar ile evcil hayvanlarınızı koruyabilirsiniz. Özellikle koruyucu hekimlik uygulamaları arasında yer alan aşılar oldukça sık uygulanmaktadır. Evcil hayvanınızın cinsine göre uygulanması zorunlu olan aşılar hakkında veteriner hekiminiz sizlere bilgi verecektir. Sizler de aklınıza takılan evcil hayvanınızla ilgili soruları uzman veteriner hekimlerinize danışabilirsiniz.

İstanbul ili sınırlarında yer alan Göztepe bölgesindeki evcil hayvan popülasyonu oldukça yüksektir. Dolayısıyla evcil hayvan sahiplerinin birbirleri ile fikir alışverişi de mümkün olmaktadır. Göztepe Veteriner hizmetleri ihtiyacınız olduğu anda yanınızdadır. Özellikle açılış kapanış saatlerini dikkate alarak ve eğer nöbetçi ise nöbetçi hekimin numarasını not alarak evcil hayvanınızı koruma altına alabilirsiniz. Muayene, rutin kontrol, koruyucu hekimlik uygulamaları, röntgen olanakları, pet kuaför hizmetleri sunulan bazı hizmetler arasında yer almaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Randevu Talebi