Fenerbahçe Veteriner

Evcil dostlarınız için Fenerbahçe veteriner kliniği olarak bakım ve tedavi hizmeti sunmaktayız.  ☎ (0539) 218 91 97 - (0555) 057 47 43

Evcil dostlarınız için Fenerbahçe veteriner kliniği olarak bakım ve tedavi hizmeti sunmaktayız. ☎ (0539) 218 91 97 – (0555) 057 47 43

Fenerbahçe Veteriner hizmetleri faaliyetlerini İstanbul ili Kadıköy ilçesi sınırlarında gerçekleştirmektedir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile evcil hayvan sahiplerine olanaklar sunmaktadır. Bunlardan bazıları; teşhis, muayene, tedavi, röntgen hizmetleri, mikroçip uygulamaları, pet kuaför ve petshop ürünleri satışı olarak sayılabilir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber veterinerlik hizmetlerinde de birçok yenilik sunulmaktadır. Bunlardan biri mikroçip uygulamasıdır. Mikroçipler neredeyse bir pirinç tanesi büyüklüğünde olup yüksek teknoloji ürünüdürler.
Mikroçipler kendilerine verilen bilgileri saklama yetisine sahiptir. Böylece görünmeden ve zarar görmeden birçok bilgiyi taşıyabilirler. Mikroçipler evcil hayvanlarda deri altına uygulanmaktadır. Deri altına uygulama sırasında herhangi bir acı veya yara oluşmamaktadır. Uygulaması oldukça kolaydır. Mikroçipler özel cihazlar ile okunabilir. Günümüzde artık birçok yasa mikroçipleri zorunlu hale getirmiştir. Mikroçip uygulaması ile ilgili veteriner hekiminizden destek alabilirsiniz. Uygulama korkulanın aksine evcil hayvan güvenliğini hedeflemektedir.

Fenerbahçe Veteriner Kliniği – Tedavi & Bakım Hizmeti

Fenerbahçe Veteriner ofisi aynı zamanda evcil hayvanlarınızın sosyalleşmesi için bir fırsat olabilir. Veteriner hekimliği günde yüzlerce evcil hayvan ve sahibi ziyaret etmektedir. Bazen ortak sorunları taşıyan minik dostlarımız ve sahipleri arasında oluşan dostluklar dayanışma yaratmaktadır. Bu amaç ile birçok grup da kurulmaktadır. Eğer grupların varlığı ile ilgili fikir almak isterseniz veterinerlikten bilgi almanız faydalı olabilir.

Günümüzde en çok beslenilen evcil hayvanlar kedi ve köpeklerdir. Kedi ve köpeklerin davranışları ise birbirinden farklıdır. O yüzden farklı bakım gerektirmektedirler. Köpekler sahipleri yokken onun yalnızlığını hissederken kediler daha özgür hayvanlardır. Dolayısıyla her hayvanın mizacına yönelik bakım gerekmektedir. Bakımlar ile detaylar uzman veteriner hekim tarafından verilir.

Kadıköy ilçesinde birçok veteriner hekimlik bulunmaktadır. Ayrıca Kadıköy sınırları içerisine evcil hayvan nüfusunun da oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Bu yüzden bakım merkezleri önem kazanmıştır. Veteriner hekim tercihlerinizde bir tanıdığınızdan referans almak karar sürecini kolaylaştırabilir. Böylece öneri ve tavsiye üzerine seçim yapabilirsiniz.

Fenerbahçe Veteriner hizmetleri size en son teknoloji cihazlar ile hizmetini sunar. Tüm cihazlar sertifikalıdır. Ayrıca kullanılan tüm cihazlar da dünya standartlarına uygun üretilmiştir ve yetkin kişiler tarafından kullanılmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Randevu Talebi