Erenköy Veteriner

Erenköy veteriner kliniği olarak tavsiye edilen frimalar arasında olmak ve en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.
☎ (0539) 218 91 97 – (0555) 057 47 43

Erenköy veteriner kliniği evcil hayvanlarımızın ihtiyacı olduğu tüm hizmetleri bütünleşik olarak sunmaktadır. Böylece tek yer ile tüm sıkıntılara çözüm bulunabilmektedir. Veteriner kliniği birçok hizmet sunmaktadır. Bunlardan bazıları teşhis, tedavi, cerrahi müdahale, ilaç tedavisi, diş hastalıkları tedavileri, mikroçip uygulamaları ve kuaförlük hizmetleridir. Tüm bunların yanında ise petshop ürünleri klinikte bulunmaktadır.

Petshop ürünü tercih ederken bazı şeylere dikkat etmeliyiz. Bunlardan ilk petshop ürününü bizim evcil hayvanımız için tasarlanıp tasarlanmadığı. Örneğin, köpekler için tasarlanan tasmalar kediler için uygun değildir. Doğru ürünü bulabilmek için yetkiliden bilgi almak gereklidir. Satın almaya karar verdiğiniz ürünün özelliklerini internet üzerinden araştırabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için ise Erenköy veteriner kliniğini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Erenköy Veteriner Tavsiyeleri & Önerileri

Petshop ürünlerinin kalitesi onların menşei ile de doğru orantılıdır. Ürünün nerede yapıldığı hangi malzemeler kullanılarak yapıldığı önemli ayrıntılardır. Evcil hayvanınıza kısa sürede zarar vermese de uzun sürede vereceği zararlar göz önüne alınarak iyi bir şekilde araştırılmalıdır. Eğer evcil hayvanımızın ağzıyla temas edeceği bir gereç ise mutlaka organik malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Oyuncak kemikler oldukça tercih edilmektedir. Plastik olmaları sebebi ile içerdikleri zehirli maddeleri bir süre sonra salgılayabilirler. Bu yüzden satın alma öncesinde mutlaka veteriner hekime danışılmalıdır.

Veteriner klinikleri içerisinde satılan her türlü gıda veya gerecin sertifikası mevcuttur. Hepsi faturalı ürünlerdir. Bu yüzden herhangi bir sorunda karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz. Ayrıca detaylı kullanım bilgilerini de birebir uzmanında almış olacaksınız. Diğer mağazalardan yapacağınız alışverişlerde uzman bir veteriner hekim bulmak belki de mümkün olmayacaktır.
Değer verdiğiniz evcil hayvanınızı emin ellere emanet etmek istersiniz. Tıpki insanlarda hastaneler olduğu gibi hayvanlarda da veteriner klinikleri çok önemlidir. Bu kliniklere düzenli ziyaret her zaman tavsiye edilir. Bu tavsiyeye özel gösterilmesi evcil hayvanınızın sağlığı ve huzuru için oldukça önemlidir.

Erenköy Veteriner Ücretleri – Fiyatları

Erenköy veteriner kliniği hemen yanı başınızda ihtiyacınız olduğu anda ulaşılabilir bir konumdadır. Bu yüzden irtibat bilgilerini mutlaka saklayarak gerektiğinde danışmanız oldukça faydalı olacaktır. İyi ve kaliteli bir hizmet için veteriner kliniğinizden destek almanız rica edilir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Randevu Talebi