Cemil Topuzlu Veteriner

Cemil Topuzlu veteriner tavsiye ve önerileri ile birlikte en uygun ücretleri ile evcil dostlarınızın hizmetinizdeyiz.
☎ (0539) 218 91 97 – (0555) 057 47 43

Cemil Topuzlu Veteriner Kliniği uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Kadıköy ili sınırları içerisinde bulunan ve evcil hayvan sahipleri tarafından oldukça sık tercih edilen klinik a’dan z’ye tüm hizmetleri sunmaktadır. Şikayetin büyük veya küçük olması fark etmeksizin minik dostunuza aynı önem ve ilgi verilmektedir. Acil olmayan durumlarda kliniğimizden randevu alabilirsiniz. Böylece olası bir kalabalıkta sıra beklememiş olursunuz ve zamandan tasarruf edersiniz. Aynı zamanda evcil hayvanınızı uzun süre kapalı ortamda bekletmeyerek onun daha rahat etmesini sağlamış olursunuz.

Evcil hayvanlarda karşılaşılan rahatsızlıkların tedaviler ile ilgili neredeyse herkesin bir fikri vardır. Bu fikirlerin kimi doğru kimi ise yanlıştır. Hangi bilginin doğru hangi bilginin yanlış olduğunun karar verilmesi noktasında oldukça zorlanmaktayız. Bu kararı tek başımıza vermek yerine uzman veteriner hekim ile vermek en doğru karar olacaktır. Unutmayınız ki hekimler yaptıkları işin eğitimini oldukça uzun süre almışlardır. Bu yüzden uzman oldukları konularda en doğru bilgiyi size onlar verebilir.

Cemil Topuzlu Veteriner Ücretleri & Fiyatları

Veteriner kliniği seçimi yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Cemil Topuzlu Veteriner kliniği sizin için iyi bir seçim olacaktır. Çünkü veteriner klinik içerisinde bulunan gereçler son teknolojidir. Ayrıca hijyen uygulamalarına önem verilmektedir. Hastalık bulaşma olanağı bulunan gereçler ve ortamlar düzenli olarak sterilize edilir. Ayrıca klinik personelinin giyimi ve önlük kullanımı olası bakteriyel hastalıkları önlemektedir. Konularında profesyonel olan ekip sizlere en iyi hizmeti sunar.

Hiçbirimiz evcil hayvanımıza zarar gelmesini istemeyiz bu yüzden veteriner ziyaretlerini de yapmaktan kaçınırız. Onların hasta olabilme ihtimali bir oldukça önemli bir korkudur. Bazen bu korku evcil hayvanlara da yansır ve bu onları huzursuz eder. Çoğu hayvan veteriner kliniğine giderken huysuzlanır. Bu durumun başlıca sebepleri ise sahibinin tutumudur.

Cemil Topuzlu Veteriner Tavsiyeleri & Önerileri

Cemil Topuzlu Veteriner Kliniği ihtiyaç duyabileceğiniz veya aradığınız tüm hizmetleri sizlere sunar. Yaptıkları özel tedavi programları ile sektörde adından bahsettirmiştir ve oldukça ön plandadır. Siz de evcil hayvanınızı uzman ellere teslim etmek için geç kalmayın. İyi bakılmak onların da son derece hakkıdır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Randevu Talebi